/ Strona główna / Klamki / Klamki do drzwi zewnętrznych

BESTSELLERY

FedEx_Express.svg

Klamki do drzwi zewnętrznych

Drzwi zewnętrzne są niepodważalną wizytówką naszego domu lub mieszkania. To zaproszenie gości do wejścia i zaznania naszej gościnności. Każdemu zależy na tym, aby były stylowe i eleganckie. Bez względu na wybór drzwi – klamki do drzwi zewnętrznych pełnią niezwykle ważną rolę w funkcjonalności, a także efekcie wizualnym frontu naszego domu. Poznaj propozycje nowoczesnych klamek zewnętrznych.

Klamki do drzwi w stylu nowoczesnym

Tego rodzaju klamki muszą wyróżniać się designem. Obecnie popularne są klamki minimalistyczne o prostym projekcie i matowym lub półmatowym wykończeniu. Takie modele klamek pasują do drzwi drewnianych, stalowych oraz wszystkich innych, które mają prosty design. Uniwersalność nowoczesnych klamek do drzwi zewnętrznych, czyli brak wcięć i zdobień pozwala również na zastosowanie ich do innego stylu drzwi, nie tylko nowoczesnych.

Styl nowoczesny to również odpowiedni kolor. Klamka do drzwi zewnętrznych inspirowanych obecnymi trendami jest najczęściej w kolorze czarnym, grafitowym, białym lub srebrnym. Kolor złoty jest zarezerwowany głównie dla klamek tradycyjnych.

Trwałe klamki do drzwi zewnętrznych

W przypadku klamek do drzwi zewnętrznych jakość ma bezwzględne znaczenie. Klamki te są intensywnie użytkowane dziesiątki razy dziennie. Narażone są na różne warunki atmosferyczne, uderzenia i uszkodzenia, dlatego klamki do drzwi zewnętrznych od GAMAR wykonane są z najmocniejszych materiałów, takich jak 100% wysokogatunkowe aluminium. Dodatkowa utwardzana powłoka jest ultra zabezpieczeniem wydłużającym użyteczność klamki.

Opracowaliśmy również mechanizmy ułatwiające częste korzystanie z drzwi. Dzięki obustronnemu wspomaganiu sprężynowemu klamka do drzwi zewnętrznych jest bardzo wygodna w użyciu. Trwałość i bezpieczeństwo klamki potwierdzają zadowoleni klienci – osoby prywatne oraz firmy, dla których jakość produktów jest najważniejszym priorytetem.

Koniecznie sprawdź całą ofertę klamek do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, aby zapewnić sobie gwarancję trwałości na lata.

55,80 PLN netto68,63 PLN z Vat 23%
Zapytaj o cenę hurtową
Klamki, klamki do drzwi aluminiowych, klamki do drzwi, klamki do drzwi pokojowych, klamki do drzwi zewnętrznych, klamki drzwiowe, klamki do drzwi wewnętrznych, klamki do drzwi zewnętrznych, klamki na długim szyldzie, klamki na rozecie, klamki do drzwi przeciwpożarowych
45,90 PLN netto56,46 PLN z Vat 23%
Zapytaj o cenę hurtową
klamka klamki do drzwi zewnętrznych chińskich satyna patyna czarny mat czarna 68mm
42,62 PLN netto52,42 PLN z Vat 23%
Zapytaj o cenę hurtową